Слухати

Бойовики застосовують біля Пісків нову тактику (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Бойовики застосовують біля Пісків нову тактику (ВІДЕО)

23 вересня 2017 - 09:40
Провокуючи відкрити вогонь у відповідь, бойовики намагаються вирахувати позиції українських бійців та стріляють по них з танку

Українські військові, які несуть службу біля села Піски, розповіли про обстановку в цих місцях. За їхніми словами, вдень біля села спокійно. 

Супротивник починає обстріл близько 20.00: інколи все починається зі стрілецької зброї, інколи — з мінометів 120 калібру, а потім підключаються крупнокаліберні міномети.

Зазвичай обстріл триває до опівночі, а потім знову настає тиша.

За словами бійців, бойовики часто розбивають їхні позиції, але вони їх відбудовують.

«Така в них тактика ще є. Вони виганяють танк під «Вольво-центр». Він їздить там по вулиці. Вони відкривають вогонь зі стрілецької зброї, щоб спровокувати нас на відкриття вогню. Починають вони по нам стріляти, щоб танк зміг «випалити» нашу позицію. Судячи по тому, що ми чули по радіоперехопленнях, я не знаю чи росіяни працюють, чи не росіяни, але явно професіонали. Мінометники в них професіонали. Точно не шахтарі. Артилеристи в них прjфесіонали. Вони 39 мін можуть вкласти в квадрат 50 на 50»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+