Слухати

Гройсман доручив запобігти можливому обмеженню польотів на сході України

23 вересня 2017 - 14:58
Він заявив про неприпустимість того, щоб стратегічно важливі для України аеропорти опинилися у фактичній авіаційній ізоляції
Гройсман доручив запобігти можливому обмеженню польотів на сході України / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру інфраструктури Володимирові Омеляну розглянути спільно з Державіаслужбою та СБУ питання щодо можливого обмеження польотів повітряних суден до деяких аеропортів на Сході України. Про це зазначається на сайті уряду.

«Питання обмеження польотів для європейських авіакомпаній до аеропортів «Харків», «Дніпро» та «Запоріжжя» було піднято Європейською агенцією авіаційної безпеки (EASA) через близькість вказаних аеропортів до зони АТО. Згідно з дорученням прем’єр-міністра, Мінінфраструктури доручено спільно з іншими міністерствами і відомствами відпрацювати обґрунтовані пропозиції і надати відповідні пояснення EASA з метою недопущення того, щоб стратегічно важливі для України аеропорти опинилися у фактичній авіаційній ізоляції», – йдеться у повідомленні.

Пік перевезень пасажирів раніше припадав на 2013 рік, але вже у 2016 році обсяг авіаперевезень перевищив його на 2%, що свідчить про стрімкий розвиток ринку і відновлення після спаду у 2014-2015 роках, пише Радіо Свобода з посиланням на Державіаслужбу.

У відомстві позитивну динаміку пов’язують із розвитком сектора міжнародних повітряних перевезень.

За останні два роки з України почали виконувати регулярні рейси три іноземні авіакомпанії: сербська AirSerbia, польська SprintAir, катарська Qatar Airways. А від кінця вересня планує розпочати рейси італійська Ernest S.p.A. Всього, за офіційними даними, від початку 2014 року на український ринок авіаперевезень зайшли 13 нових іноземних авіакомпаній.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+