Слухати

Лабрадор-рятівник в окулярах став героєм землетрусу у Мексиці(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Лабрадор-рятівник в окулярах став героєм землетрусу у Мексиці(ФОТО)

23 вересня 2017 - 11:34
Мексиканська рятівна собака військово-морських сил стала героєм соцмереж через допомогу у пошуці після землетрусу у Мексиці

4464.jpg

Жовтий лабрадор-рятівник Фріда // фото Reuters
Жовтий лабрадор-рятівник Фріда
фото Reuters
Семирічний жовтий Лабрадор Фріда став для людей джерелом натхнення та гордості через те, що допомагав шукати людей серед завалів після землетрусу у Мексиці, пише Reuters.

Мексиканська рятівна собака військово-морського стала зіркою соціальних мереж. Лабрадор також відомий своїми оригінальними окулярами та чоботями.

У своїй кар’єрі Фріда розшукала під завалами 12 живих людей і щонайменше 40 померлих – це більше, ніж будь-які інші рятівні собаки у Мексиці.

Лабрадор уже допомагав шукати людей після минулорічного землетрусу у Еквадорі, після зсуву у Гватемалі в 2015 році та вибуху газу в Мехіко в 2013 році.

dkssr_zxcaidu3_.jpg

Рятівна собака Фріда // Фото Stands
Рятівна собака Фріда
Фото Stands

Тепер Фріда допомагав у пошуці людей під завалами школи у Мексиці, де загинули 19 школярів та 6 дорослих, але ще 11 дітей було врятовано.

Нагадаємо, землетрус у Мексиці розпочався 19 вересня із аплітудою у 7 балів. Внаслідок стихії загинуло близько 300 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+