Слухати

На Київщині через загоряння трави згоріло 4 будівлі та 40 га кукурудзи (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На Київщині через загоряння трави згоріло 4 будівлі та 40 га кукурудзи (ФОТО)

23 вересня 2017 - 15:31
Працівники Державної служби з надзвичайних ситуації встановлюють власників будинків та причини, що спровокували масштабну пожежу

В Київській області на околиці села Туники 22 вересня спалахнула пожежа, повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Сильний вітер сприяв швидкому розповсюдженню полум’я.

«Вогонь перекинувся на низову підстілку поруч розташованого лісу та поле з кукурудзою, далі вогонь почав миттєво ширитися і на поряд розташовані будинки», — повідомляє прес-служба відомства.

Вогонь знищив та пошкодив 4 будівлі. В трьох з них тривалий час ніхто не жив, а в одному зберігалося сіно. Також згоріло 20 га низової підстілки та 40 га кукурудзи.

Наразі на місці працює оперативно-слідча група для встановлення власників будівель та причини, що спровокувала масштабну пожежу.

budynko1.jpg

Наслідки пожежі // ДержСНС
Наслідки пожежі
ДержСНС

pozhezha3.jpg

Наслідки пожежі // ДержСНС
Наслідки пожежі
ДержСНС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+