Слухати

ЮНІСЕФ в Нью-Йорку влаштував креативну акцію «Школи - не місце для війни» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

ЮНІСЕФ в Нью-Йорку влаштував креативну акцію "Школи - не місце для війни" (ВІДЕО)

23 вересня 2017 - 14:35
Конвой з 27 порожніх шкільних автобусів проїхався Нью-Йорком разом послом доброї волі Музуном Альмелаханом, щоб розповісти світу про проблему дітей, що живуть у місцях, де живе війна

Число 27 символізує кількість дітей, що живуть у зонах гарячих конфліктів без доступу до освіти. «Освіта для всіх дітей», — говориться у відео. Музун Альмелехан є наймолодшим Посланцем доброї волі ЮНІСЕФ

 

 

Нагадаємо, що понад чверть мільярда дітей шкільного віку не розпочнуть навчання протягом найближчого навчального року, переважно через війни і конфлікти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+