Слухати

66% американців вважають, що Трамп роз’єднує країну, - опитування ABC News / Новини на Громадському радіо

66% американців вважають, що Трамп роз'єднує країну, - опитування ABC News

24 вересня 2017 - 16:44
Американське ЗМІ ABC News провело соцопитування щодо підтримки американцями чинного президента

Президент Трамп має серйозні виклики на міжнародному і внутрішньому рівні. Рівень безробіття історично високий, високий рівень недовіри та невпевненість, що президент зможе вирішити питання з Північною Кореєю, — повідомляють у ABC News

Попри те, що більшість американців вважають Північну Корею основною загрозою безпеці США, 62% проти 37% громадян країни переконані, що Трамп не зможе вирішити це питання. На «внутрішньому фронті» президент теж має проблеми. У нього найнижчий рейтинг за перші 8 місяців за 71 рік. 66% громадян США переконані, що президент Дональд Трамп зробив більше роз’єднує країну, аніж об’єднує її. За попередніх президентів Б. Обами та Д. Буша цей показник сягав максимум 55%. 59% проти 39% американців думають, що Трамп не приніс ті зміни у Вашингтон, які від нього очікувались. 

48% американців є однозначними критиками президента, і лише 26% повністю підтримують його. 62% проти 35% американців не підтримують його імміграційну політику. 49% проти 43% не розділяють його погляди на економічну політику. Однак, 56% вважають, що Трамп зробив достатньо, щоб гарантувати безпеку та мінімізувати наслідки ураганів, що вдарили по країні. 

 Щодо Північної Кореї, 67% американців переконані, що США мають тиснути на Північну Корею політично та економічно, а 23% виступають за превентивну атаку.  Але 82% вважають, що перший удар по Кореї викличе глобальну війну у Східній Азії. 

Опитування ABC News/Washington Post проводилось телефоном у вересні 18-21, 2017 року англійською та іспанською мовою серед 1002 громадян США. Серед них 31% демократів, 23% республіканці та 36% не підтримують жодні партії. 

 Більше інформації щодо соцопитування можна побачити тут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+