Слухати

Британська співачка зняла кліп в Києві (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Британська співачка зняла кліп в Києві (ВІДЕО)

24 вересня 2017 - 17:20
Співачка Палома Фейт зняла кліп у Києві на пісню "Crybaby"

На відео є фрагменти, які знімались у Бібліотеці імені Вернадського у Києві. 

Музикальний стиль Паломи Фейт зформувався під впливом соула і джаза, а її вокальну манеру порівнюють з манерою Емі Вайнгаус, Даффі і Етті Джеймс.  Як акторка, Палома з’явилася в ролі Андреа у фільмі St Trinian’s в 2007 році. Також, вона зіграла одну з ролей в кінострічці «Імаджинаріум доктора Парнаса» Террі Гілліама, який з’явився на екрані у Великій Британії в жовтні 2009-го року.

 

Нагадаємо, що Motorola відзняла проморолики смартфонів Moto Z і оновлених Moto Mods на 6 локаціях Києва.Netflix знімає фільм про пенітенціарну систему України. Бренд Diesel зняв рекламу на недобудованому Подільському мості у Києві. А 12 вересня Apple зняла відео презентації Apple Watch на вокзалі Києва. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+