Слухати

У США сплив термін чинності антиміграційного указу Трампа

24 вересня 2017 - 16:34
Білий дім наразі не робив заяв із приводу подальших кроків щодо цього питання

У США сплив термін антиміграційного указу Дональда Трампа, який тимчасово заборонив в’їзд до США громадян із шести мусульманських країн, передає DW.

Указ був чинним упродовж 90 днів, проте сьогодні, 24 вересня, його термін сплив.

У Білому домі станом на вечір суботи 23 вересня не робили заяв із приводу подальших кроків щодо цього питання.

Водночас у міністерстві національної безпеки США рекомендують запровадити «жорсткі» та «індивідуальні» заходи, які можуть стосуватися восьми або дев’яти країн, які не виконали вимоги США щодо посилення антитерористичних заходів та стандартів в’їзних документів.

Нагадаємо, 26 червня Верховний Суд США дозволив адміністрації президента Дональда Трампа частково застосувати 90-денну заборону щодо в’їзду у США.

Заборона стосувалася громадян шести найбільших мусульманських країн — Іран, Лівію, Сомалі, Судан, Сирію та Ємен.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+