Слухати

В Індонезії евакуювали 64 000 людей через загрозу виверження вулкану (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Індонезії евакуювали 64 000 людей через загрозу виверження вулкану (ВІДЕО)

24 вересня 2017 - 11:40
Повідомляється про безперервні сейсмічні поштовхи на околицях вулкана, спостерігаються також ознаки підйому магми до поверхні

 

 

Агентство з ліквідації наслідків стихійних лих в Балі евакуювало до 6400 сільських жителів із семи селищ у безпосередній близькості від вулкана Агунг, після того, як експерти попередили, що є загроза виверження вулкану, повідомляє китайський канал CGTN.

Повідомляється про безперервні сейсмічні поштовхи на околицях вулкана, спостерігаються також ознаки підйому магми до поверхні, пише BBC.

Також і повідомленні ВВС йдеться про 10 тисяч евакуйованих людей з району можливого виверження. Влада закликає населення покинути район в радіусі не менше 9 км від вулкана.

Агунг — стратовулкан — тип вулкана, що має конічну форму і складений з безлічі затверділих шарів лави, тефри і вулканічного попелу. Характеризується високою, крутою формою і періодичними вибуховими виверженнями.

Агунг розташований на острові Балі і входить до складу однойменної провінції, в Індонезії. Висота вулкана становить 3142 метра, є найвищою точкою острова і вважається священною горою у місцевих жителів. Розташований в східній частині острова, розділений вузькою долиною з вулканом Батура. Вершина вулкана лиса і позбавлена ​​рослинності. 

Останнє виверження вулкану відбулося в 1963-1964 роках мало руйнівний характер і супроводжувалося викидом пірокластичних потоків і лахарів. Під час того виверження в результаті викиду вулканічних порід вбило близько 200 людей, 160 людей загинули під лахарами, 820 людей померло під пірокластичними потоками. Близько 300 людей отримали значні травми.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+