Слухати

В Петербурзі поліція зупинила акцію проти участі Росії у війнах в Україні та Сирії / Новини на Громадському радіо

В Петербурзі поліція зупинила акцію проти участі Росії у війнах в Україні та Сирії

24 вересня 2017 - 18:06
У Санкт-Петербурзі пройшла акція "Марш миру" проти участі у військових конфліктах в Україні та Сирії, яку блокувала поліція

Початок акції був запланований на 14:00 біля Казанського собору. Через 40 хвилин після початку акції, учасники вирішили попрямувати у бік Сенатської площі через Невський проспект. Однак поліція блокувала колону, а мітингуючі залишились на Казанського, — передає «Фонтанка».

Багато протестуючих йшли з повітряними кульками жовтого та блакитного кольору і закликали Росію не вести військові дії в Україні. За даними «Фонтанки» у акцію брало участь 400 чоловік. Поліція затримала двох. Міська влада не дала згоду на проведення акції; усі 17 маршрутів, які запропонувала організація «Демократичний Петербург», Смольний не прийняв. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+