Слухати

Військові США видали посібник про військові дії РФ на основі досвіду в Україні

24 вересня 2017 - 11:59
Посібник із 68-ма сторінками має графічні матеріали, інформацію про російську військову техніку тощо
Військові США видали посібник про військові дії РФ на основі досвіду в Україні / Новини на Громадському радіо

Армія США розробила «Посібник з російської військової справи нового покоління», у якому йдеться про способи і методи протистояння російським військовим, пише Громадське.

Видання було розроблено у грудні 2016 року, і зараз стало доступнимширокому загалу.

Посібник із 68-ма сторінками має графічні матеріали, інформацію про російську військову техніку тощо.

Для прикладу наводяться російські військові кампанії у Криму та на Донбасі. У посібнику відзначили, що тактика РФ «ледь нагадує радянську, адже використовує безпілотники, пілотовані системи виявлення противника тощо».

«Посібник намагається вивчити тактику, яку використовує Росія в Україні, як компонент вчення про нову генерацію війни. Також представлені рекомендації для бойових груп США з боротьби із цими російськими методами війни», — йдеться в анотації до книги.

Матеріали розраховані на те, аби проаналізувати дії Росії у Сирії, Україні та «вчитися на помилках інших».

За результатами зустрічі Порошенка і Трампа останній заявив, що США підтримують ідею введення миротворців на Донбас.

5 вересня Путін доручив російському МЗС унести на розгляд Радбезу ООН проект резолюції щодо миротворців на Донбасі. Умовою місії Путін назвав перебування миротворців виключно на лінії зіткнення. Але після розмови з Меркель Путін погодився врахувати зауваження щодо місії миротворців на Донбасі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+