Слухати

Антикорупційний спецпроект «Коло доброчесності»

25 вересня 2017 - 16:07
Відома журналістка, громадська діячка, співзасновниця "Громадського радіо" Наталка Соколенко долучилася до команди Українського радіо
Антикорупційний спецпроект «Коло доброчесності» / Новини на Громадському радіо

Відома журналістка, громадська діячка, співзасновниця «Громадського радіо» Наталка Соколенко долучилася до команди Українського радіо і з 27 вересня вестиме антикорупційний спецпроект «Коло доброчесності», який виходитиме щосереди о 18.20 на Першому каналі. 

«Вихід такої програми на Суспільном мовленні є доказом того, що реформа насправді відбувається. Про це свідчить, і сама тема корупції, і запрошення журналістів, які довели своє несхилення до цензури. Це все свідчить про зміни та служіння суспільству, а не владі», — прокоментувала Наталка Соколенко спеціально для Громадського радіо. 

«Назва проекту має декілька смислових навантажень: «коло доброчесності» — це поняття, яке описується у світовому бестселері письменників Дарона Аджемоґлу і Джеймса Робінсона «Чому нації занепадають: походження влади, багатства і бідності», що означає рівність перед  законом. Також «доброчесність» — це поняття, яке протиставляється корупції. А коло – має ще й такі значення, як близько, поруч», — пояснила ведуча спецпроекту. 

Редакційна група обиратиме найрезонанснішу корупційну тему тижня, це може бути судовий процес над чиновником, викриття корупціонера, хабарництво, махінації в державних закупівлях, зловживання службовим становищем задля отримання власної вигоди посадовцями, політичний та службовий непотизм, й ставитиме до кожної теми три ключові питання: які були передумови для вчинення корупційного злочину, який розголос у суспільстві має ця тема й чи були подібні випадки раніше, а також що і кому варто зробити для запобігання потенційних корупційних злочинів.

Перший випуск спецпроекту «Коло доброчесності» можна буде почути вже 27 вересня о 18.20 на Першому каналу Українського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+