Слухати

Частину допомоги ЄС спрямують на надбавки держслужбовцям  / Новини на Громадському радіо

Частину допомоги ЄС спрямують на надбавки держслужбовцям

25 вересня 2017 - 15:13
Технічну допомогу Європейського Союзу у розмірі 20 мільйонів євро уряд спрямує на підвищення зарплат новим держслужбовацям

Частина технічної допомоги від Європейського Союзу буде використана для підвищення зарплат новим державним чиновникам в рамках реформи державного управління. На це використають 20 мільйонів євро.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко в інтерв’ю Дзеркалу тижня.

«На цю реформу (державного управління — ред.) в цілому (і на першу, і на другу хвилю), за підрахунками Мінфіну, закладено 1,5 млрд грн. Ця сума складається з двох частин: €20 млн в переведенні в гривні — технічна допомога ЄС, все інше буде покриватися з держбюджету. Ми вважаємо, що цих грошей вистачить, щоб завершити в наступному році трансформацію всіх міністерств», — зазначив міністр.

Крім цього, він розповів, на що Кабмін витратили першу частину траншу в розмірі €10 млн.

«З цих грошей ми змогли, по-перше, зробити додаткові надбавки, запропонувати більш конкурентні зарплати новим держслужбовцям. По-друге, ці гроші будуть використані на модернізацію інформаційної інфраструктури пілотних міністерств. Люди, які прийдуть за результатами конкурсу, будуть забезпечені всім необхідним на робочому місці. Ми також створили електронні кабінети для нових держслужбовців», — зазначив Саєнко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+