Слухати

На кордоні з Молдовою виявили підводний спиртопровід, — ДПСУ (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На кордоні з Молдовою виявили підводний спиртопровід, — ДПСУ (ФОТО)

25 вересня 2017 - 18:15
Протяжність вилученої труби склала 150 метрів

Під час моніторингу берегової лінії Кучурганського водосховища прикордонники виявили пластикову трубу діаметром 32 мм для перекачування спирту з Молдови в Україну.

Про це інформують у прес-службі Держприкордонслужби України.

За даними прикордонників, трубопровід був прокладений по дну Кучурганського лиману з Республіки Молдова в Україну у напрямку «Дністровськ-Лиманське».

Як повідомляють у відомстві, трубопровід був встановлений нещодавно і ще не використовувався за призначенням, адже не містив характерного запаху спирту.

Використовуючи прикордонний катер, правоохоронці демонтували частину шланга до лінії державного кордону, інша частина спиртопроводу була надійно закріплена на молдавській стороні. Протяжність вилученої труби склала 150 м.

news_20 170 925_101 948_1 506 323 988.jpg

Спиртопровід  // ДПСУ
Спиртопровід
ДПСУ

news_20 170 925_102 010_1 506 324 010.jpg

Спиртопровід  // ДПСУ
Спиртопровід
ДПСУ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+