Слухати

Партія Макрона отримала менше місць у Сенаті, ніж очікувала  / Новини на Громадському радіо

Партія Макрона отримала менше місць у Сенаті, ніж очікувала

25 вересня 2017 - 10:32
За попередніми даними голосування на виборах до Сенату, більшість отримала консервативна партія «Республіканці»

Партія президента Франції Еммануеля Макрона «Вперед, республіко!» отримала менше місць у верхній палаті французького парламенту, ніж очікувала, пише Reuters.

У неділю, 24 вересня, відбулися часткові вибори до Сенату, під час яких шляхом непрямих виборів обрали 171 сенатора з 348.

Як повідомляє видання із посиланням на попередні дані голосування, партія Макрона «Вперед, Республіко!» сподівалася отримати 40-50 місць в Сенаті, однак в результаті її представлятимуть лише 23 члени.

У той час як консервативна партія «Республіканці» отримала більшість у Сенаті і буде представлена близько 150 членами. Соціалістам пророкують близько 70 місць у Сенаті.

Офіційні результаті стануть відомі пізніше, оскільки триває підрахунок голосів на заморських територіях Франції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+