Слухати

Як привабити інвесторів для інфраструктури міського туризму? / Новини на Громадському радіо

Як привабити інвесторів для інфраструктури міського туризму?

25 вересня 2017 - 10:24
Інвестиційний форум Києва-2017: як він може змінити столицю для туристів та привабити інвесторів для інфраструктури міського туризму? Слухайте наживо прямий виїзний ефір Громадського радіо з події

Старий Поділ і його нові можливості, київські острови як місце для спорту і відпочинку, хай-тек-туризм, енергоефективність – про все це говоримо під час прямого виїзного ефіру Громадського радіо на Інвестиційному форумі Києва. 

Гості ефіру:

10:00-10:30 — Антон Тараненко, Начальник управління туризму КМДА 

10:30-11:00 — Геннадій Пліс, Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації 

11:00-11:30Данило Білак, Директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest

11:30-12:00 — Оксана Маркарова, Перша заступниця Міністра фінансів України 

Вмикайте хвилю 70,4 у Києві або слухайте нас наживо на сайті hromadskeradio.org. 

Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Маріуполі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Луцьку, Кропивницькому чи Сумах. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+