Слухати

Макрон запропонував реформувати ЄС

26 вересня 2017 - 21:52
Найголовніша із запропонованих змін — посилення Єврозони

 Під час виступу перед студентами в паризькому університеті Сорбонна президент Франції Еммануель Макрон запропонував масштабну реформу Європейського Союзу до 2024 року, передає DW.

Найголовніша із запропонованих змін — посилення Єврозони. За його словами, «інтегровану Європу можна створити з економічного та грошового союзу».

Також, на його думку, країни Єврозони потребують спільного бюджету для «фінансування спільних інвестицій та забезпечення стабільності в часи економічних потрясінь».

Створення спільного бюджету передбачатиме і посаду міністра фінансів, а також парламентський нагляд на європейському рівні.

При цьому, зауважив Макрон, не йдеться про перенесення боргових тягарів окремих країн на інші, чого остерігаються в Німеччині, а також не про вирішення проблем окремих держав.

Наповнювати бюджет президент Франції запропонував, зокрема, шляхом запровадження у всій Європі єдиного податку на фінансові операції, який вже існує у Франції та Великобританії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+