Слухати

Представник «ЛНР» у Мінську прокоментував те, що його оголосила у розшук прокуратура України

26 вересня 2017 - 19:31
Раніше на сайті прокуратури Луганської області з'явилося повідомлення про оголошення у розшук та початок спеціального досудового розслідування щодо посадовця так званої «Адміністрації Голови «ЛНР»
Представник «ЛНР» у Мінську прокоментував те, що його оголосила у розшук прокуратура України / Новини на Громадському радіо

Представник так званої «ЛНР» у політичній підгрупі на Мінських переговорах Родіон Мірошник прокоментував ТАСС інформацію про те, що українська прокуратура оголосила його у розшук за підозрою в ряді кримінальних злочинів, пов’язаних з подіями на Донбасі.

На думку посадовця так званої «ЛНР», оголошення його у розшук в Україні — це тиск з боку Києва на нього, як на учасника мінських переговорів. 

«Дивно чути, як київські правоохоронці мене розшукують, коли кожні два тижні я зустрічаюся з представниками Києва в Мінську. Природно, що ніяких повідомлень від прокуратури України я не отримував», — зазначив Родіон Мірошник.

Раніше на сайті Прокуратури Луганської області з’явилося повідомлення про оголошення у розшук та початок спеціального досудового розслідування щодо посадовця так званої «Адміністрації Голови «ЛНР».

У діях вказаної особи прокуратура області вбачає ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 (умисні дії, спрямовані на пособництво насильницькому поваленню конституційного ладу та захопленню державної влади), ч. 2 ст. 110 (умисні дії, спрямовані на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України), ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) КК України стосовно депутата Луганської обласної ради VI скликання.

У прокуратурі Луганської області заявляють, що вказаний громадянин переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області. Проте його імені у відомстві не називають.

Як відомо, під час президентських виборів 2004 року Мірошник виконував обов’язки прес-секретаря кандидата Віктора Януковича. Він також очолював обласну державну телерадіокомпанію в Луганську. У 2014 році Родіон Мірошник був призначений заступником так званого очільника самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Плотницького — його радником з питань внутрішньої політики.

Тепер він є представником так званої «ЛНР» у політичній підгрупі на Мінських переговорах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+