Слухати

Суд зобов’язав «Ощадбанк» надати інформацію про рахунок Януковича

26 вересня 2017 - 19:26
За рішенням Печерського районного суду Києва «Ощадбанк» зобов’язаний надати інформацію про рахунок Януковича
Суд зобов’язав «Ощадбанк» надати інформацію про рахунок Януковича / Новини на Громадському радіо

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав «Ощадбанк України» надати інформацію про суму грошових коштів, які були на рахунках екс-президента України Віктора Януковича в цьому державному банку станом на 10 листопада 2016 року.

Про це написав у Facebook його адвокат Віталій Сердюк.

Цим рішенням суд задовольнив клопотання адвоката, яке було подано в рамках розгляду справи за позовом Віктора Януковича до «Ощадбанку України» про захист честі, гідності та ділової репутації.

Екс-президент просить суд визнати недостовірною і змусити спростувати інформацію від голови правління «Ощадбанку» Андрія Пишного про те, що у Віктора Януковича на рахунках в цьому банку — $1,15 млрд.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+