Слухати

Суд зобов’язав «Ощадбанк» надати інформацію про рахунок Януковича

26 вересня 2017 - 19:26 26
За рішенням Печерського районного суду Києва «Ощадбанк» зобов’язаний надати інформацію про рахунок Януковича

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав «Ощадбанк України» надати інформацію про суму грошових коштів, які були на рахунках екс-президента України Віктора Януковича в цьому державному банку станом на 10 листопада 2016 року.

Про це написав у Facebook його адвокат Віталій Сердюк.

Цим рішенням суд задовольнив клопотання адвоката, яке було подано в рамках розгляду справи за позовом Віктора Януковича до «Ощадбанку України» про захист честі, гідності та ділової репутації.

Екс-президент просить суд визнати недостовірною і змусити спростувати інформацію від голови правління «Ощадбанку» Андрія Пишного про те, що у Віктора Януковича на рахунках в цьому банку — $1,15 млрд.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+