Слухати

ТРК Радіо-Ера змінила власника та отримала нового очільника

26 вересня 2017 - 10:14
Радіостанція стане активом в структурі медіа-власності Dragon Capital
 ТРК Радіо-Ера змінила власника та отримала нового очільника  / Новини на Громадському радіо

Компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою присутність в медіа-просторі країни, йдеться на її сайті. 

Радіостанція стане ще одним важливим активом в структурі медіа-власності Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом «Новое Время» і однойменним інформаційним інтернет-порталом. З часу свого запуску в 2014 році і журнал, і сайт стали одними з лідерів в своїх сегментах.

Курирувати всі медіа в портфелі Dragon Capital продовжить Віталій Сич, головний редактор журналу та сайту «Новое Время», який до цього протягом 10 років очолював журнал Кореспондент.

Керівником проекту Радіо-Ера FM стане Валерій Калниш, який раніше очолював газету Коммерсант, радіо Вести, а також інтернет-портал РБК-Україна.

Сам Калниш вже підтвердив це.

«Ми раді, що медіа-портфель компанії поповнився найстарішою розмовною радіостанцією країни з багатою історією, і поки не плануємо революційних змін на радіостанції», — заявив Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital. Найближчим часом новий власник станції планує збільшити інвестиції в технічне оснащення Радіо-Ера FM.

При цьому у заяві Радіо-Ера йдеться про те, що новий інвестор з американським корінням  зможе забезпечити захист права на незалежну та професійну журналістику.

«Всі ми бачимо, що влада продовжує системний наступ на свободу слова. На жаль, як «Радіо Еру», так і телекомпанію «Еру» не оминула ця доля. Процес тиску на нас отримав несподівану розв’язку – продаж пакетe акцій саме інвестору з американським корінням, який, з точки зору міжнародної юридичної та політичної практики, зможе забезпечити захист права на незалежну та професійну журналістику», – зазначає прес-служба «Ера Медіа».

Автори заяви наводять факти тиску влади на ЗМІ в Україні: постійні погрози журналістам, необґрунтовані перевірки, арешт журналіста Коцаби, закриття радіо «Вести», прискіпування та інсинуації навколо телеканалів «112» і «NewsOne», обшуки на «1 + 1», підпал «Інтера», тиск на телеканал ZIK та його власників, переслідування сайту «Страна.ЮА», заборона соціальних мереж.

«Остаточне рішення було прийнято тільки тоді, коли ми повною мірою переконалися у тому, що нові власники збережуть основні цінності та принципи нашого ЗМІ, а саме: професійне висвітлення суспільно важливих тем, відсутність найменшої цензури, проукраїнська позиція, творча свобода, баланс думок та соціальна журналістика», – наголошує «Ера».

У заяві нагадали, що стратегічними партнерами «Радіо-Ера» в різні проміжки часу були і BBC, і Польське радіо, і «Радіо Свобода».

«Ми пишаємося тим, що вже для кількох поколінь українців є синонімом свободи слова. Сьогодні наші стратегічні партнери (а тепер вже і нові власники) добре розуміють, що таке якісне медіа та що таке свобода слова. Тому віримо, що «Радіо-Ера», як і інші незалежні українські ЗМІ, чекає хороше майбутнє. Віримо, що майбутнє є і у свободи слова в Україні», – йдеться у ній.

Загалом, прес-служба наголосила, що холдинг буде розвиватися й надалі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+