Слухати

У боях на сході успішно використовують автоматичні кулеметні турелі, розроблені волонтерами (ФОТО)

26 вересня 2017 - 10:43
За інформацією волонтерів, на розробку було витрачено багато коштів, але витрати повністю себе виправдали
У боях на сході успішно використовують автоматичні кулеметні турелі, розроблені волонтерами (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На Донбассе успішно себе зарекомендували автоматичні  кулеметні турелі, які розроблені українськими волонтерами. Про це повідомляє Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект» на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією волонтерів, на розробку було витрачено багато коштів, але витрати повністю себе виправдали. Дві такі турелі вже допомагають утримувати оборону у гарячих точках фронту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+