Слухати

У Києві офіційно проживає майже 3 млн осіб

26 вересня 2017 - 13:16
Найбільше людей живе в Солом’янському районі, найменше — на Печерську
У Києві офіційно проживає майже 3 млн осіб / Новини на Громадському радіо

Станом на 1 серпня в Києві офіційно проживають 2 млн 926 тис. 930 осіб. Про це йдеться в повідомленні на сайті Головного управління статистики.

Мова йде про так зване наявне населення, тобто кількість людей, які перебувають на момент обліку в даному населеному пункті, незалежно від місця постійного проживання.

Постійне населення української столиці дещо менше: на 1 серпня цей показник становив 2 млн 885 тис. 623 особи.

Щодо локального розподілу найбільше людей живе в Солом’янському районі, найменше — на Печерську. В цілому люди розподілилися в місті так:

316 224.png

Розподіл населення у Києві по районах //
Розподіл населення у Києві по районах

У службі статистики зазначили, що «розрахунки чисельності населення здійснювалися на основі наявних адміністративних даних про реєстрацію народження і смерті та зміни реєстрації місця проживання».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+