Слухати

У поліції назвали основну версію убивства голови «Київобленерго»

26 вересня 2017 - 17:17
Напад на керівника«Київобленерго» Івана Поливяного пов'язують із метою заволодіння коштами

У поліції заявляють, що основною версією нападу на керівника ПрАТ «Київобленерго» Івана Поливяного є пограбування з метою заволодіння коштами.

Про це повідомив Громадському радіо речник поліції Київської області Микола Жукович.

«Основна версія – напад з метою заволодіння коштами. Ми не виключаєм і інші версії, які можуть бути», — зазначив Жукович.

Він також додав: «Паралельно ми перевіряємо на його робочому місці з ким він спілкувався і можливі його зв’язки. Можливо, це буде пов’язано із його професійною діяльністю».

Речник також зазначив, що дружина загиблого не зверталася до поліції із проханням про надання їй охорони.

«Дружині була надана допомога на місці і вона не була госпіталізована», — розповів Жукович.

Зараз, за його словами, проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів для того, щоб встановити осіб, які здійснювали цей напад.

Керівника ПрАТ «Київобленерго» Івана Поливяного невідомі вбили 24 вересня у його помешканні в селі Білогородці Києво-Святошинського району.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+