Слухати

В Греції журналісти оголосили загальний страйк

26 вересня 2017 - 13:28
«Акція мовчання» журналістів усіх видів ЗМІ у Греції буде тривати до 6 години ранку середи
В Греції журналісти оголосили загальний страйк / Новини на Громадському радіо

Грецька асоціація журналістів оголосила 24-годинний страйк

Про це повідомляє The Associated Press.

У вівторок в Греції не транслюються новинні програми, сайти не оновлюють стрічки новин, а газети не випустили сьогоднішні номери.

Союз журналістів Афін вимагає припинити скорочення фінансування профспілкового фонду журналістів EDOEAP. Завдяки йому журналісти отримували додаткові пенсії, одноразові фінансову допомогу в разі необхідності, медичне обслуговування.

Зазначається, що ЗМІ Греції сильно постраждали від фінансової кризи в країні, яка призвела до різкого падіння доходів від реклами та підписки, у галузі вже пройшли скорочення працівників. Страйк має завершитися о 6 годині в середу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+