Слухати

В Києві капітально відремонтують парк Шевченка

26 вересня 2017 - 12:17
Згідно з даними на сайті публічних закупівель ProZorro проект коштуватиме 248 тисяч гривень
В Києві капітально відремонтують  парк Шевченка / Новини на Громадському радіо

«Київзеленбуд» замовив проект капремонту парку Шевченка. Проект коштуватиме 248 тисяч гривень.

Таку інформацію розмістили на сайті публічних закупівель ProZorro. Переможець тендеру  повинен виконати ремонт доріжок, в тому числі з клінкерної цегли, квіткове оформлення парку, полив газонів, ремонт та заміну деяких елементів ігрового майданчика, ремонт освітлення, встановлення лавок, урн для сміття та інформаційних щитів, ремонт фонтанів та встановлення системи відеонагляду. 

Єдиним учасником торгів, а, відповідно, і переможцем тендеру стало ТОВ «Київміськбуд БМУ1», яке запропонувало 248 965 гривень при очікуваній вартості 250 000 гривень.

bez_imenieeee.png

Дані про тендер  на сайті Prozorro // Фото: prozorro.gov.ua
Дані про тендер на сайті Prozorro
Фото: prozorro.gov.ua

Раніше видання «Хмарочос»  писало, що Центральний парк Києва, закладений у 1860 році, переживає не найкращі свої часи. Незважаючи на доволі якісну реконструкцію початку 2000, він виглядає еклектичним та переповненим зайвими елементами. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+