Слухати

ЄС закликає Україну якнайшвидше отримати від Ради Європи експертну оцінку закону «Про освіту»

26 вересня 2017 - 21:26
Диппредставниця повідомила, що Європейський Союз вітає намір України запросити експертний висновок Ради Європи про новий освітній закон

В Європейському Союзі вітають намір української влади звернутися до Ради Європи за експертною оцінкою закону «Про освіту» і закликають зробити це як найшвидше.

Про це повідомила речниця Зовнішньої дипломатичної служби ЄС Майя Косьянчич, передає Уніан.

 «Як зазначалося у попередній думці Венеціанської комісії, роль української мови, як державної мови, і захист меншин та регіональних мов повинні бути ретельно збалансовані. Ми вітаємо намір української влади запросити експертний висновок Ради Європи і закликаємо зробити це якомога швидше. Ця думка має бути належним чином взята до уваги, як з точки зору її позиції, так і з точки зору впровадження у законодавство», — наголосила Косьянчич.

25 вересня Порошенко підписав закон «Про освіту», який дозволить провести освітню реформу в Україні. Верховна Рада ухвалила цей закон 5 вересня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+