Слухати

З початку року у Києві побували 1 мільйон 200 тисяч іноземних туристів, — Віталій Кличко / Новини на Громадському радіо

З початку року у Києві побували 1 мільйон 200 тисяч іноземних туристів, — Віталій Кличко

26 вересня 2017 - 14:41
За словами очільника міста Києва, один з ключових напрямків залучення інвестицій — туристична галузь

Міський голова Києва Віталій Кличко в ефірі Громадського радіо заявив про те, що цьогоріч у Києві побували 1 мільйон 200 тисяч іноземних туристів та 700 тисяч внутрішніх туристів.

«Це більше, ніж, наприклад, минулого року у Словаччині — тільки 1,5 мільйона туристів було в країні. Але це ніщо у порівнянні з мером Праги. В минулому році він презентував 15 мільйонів туристів», — сказав Віталій Кличко.

За словами очільника міста, розвиток туристичної галузі — це передусім надходження в бюджет, створення робочих місць, розвинута інфраструктура, тому один з ключових напрямків залучення інвестицій — туристична галузь.

Міський голова Києва також розповів про ключові напрямки розвитку міста, залучення інвестицій та стратегічні плани. Детальніше читайте за посиланням

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+