Слухати

Засновник «Ігор Нескорених» Принц Гарі щодня відвідує змагання

26 вересня 2017 - 20:24
Принц Гарі, який є засновником змагань для ветеранів АТО «Ігри Нескорених», присутній на них щодня

Про це розповіла в ефірі Громадського радіо журналістка Ірина Стороженко.

«Ігри Нескорених цементують у суспільстві і загалом у світі ставлення до людей, які постраждали внаслідок збройних конфліктів і воєн. Сам принц Гарі  присутній тут кожного дня. Майже усі наші хлопці уже з ним сфотографувалися. Він своєю присутністю просто підкреслює, що вони мають дуже високий статус, що їх потрібно поважати і ними пишатися», — зазначила Ірина Стороженко.

Нагадаємо, зараз у Канаді проходять змагання «Ігри Нескорених» для ветеранів АТО. Українська збірна бере участь у змаганнях і уже виборола дві золоті медалі, срібло та бронзу. 

Як відомо,  «Ігри Нескорених» є міжнародними спортивними змаганнями серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку. Змагання засновані Принцом Гаррі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+