Слухати

ЗМІ: у Білорусі вперше винесли вирок бойовику «ДНР» / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: у Білорусі вперше винесли вирок бойовику «ДНР»

26 вересня 2017 - 16:29
Суд у Вітебську засудив 29-річного Олексія Єршова до 2 років обмеження волі без направлення у виправні установи

jarshou2-1p9oe.jpg

У Білорусі вперше винесли вирок бойовику «ДНР» // Наша Ніва
У Білорусі вперше винесли вирок бойовику «ДНР»
Наша Ніва

У Білорусі вперше винесли вирок громадянину, який брав участь в бойових діях на Донбасі на стороні самопроголошеної «ДНР». Про це інформує видання «Наша Ніва».

Так, повідомляється, що 29-річного Олексія Єршова, який брав участь у збройному конфлікті на сході України на боці «ДНР», засудили на 2 роки обмеження волі без направлення у виправні установи.

За даними видання, Єршов засуджений за ч. 1 ст. 361-3 КК «Участь в збройному формуванні однієї з протиборчих сторін на території іноземної держави, а так само участь у збройному конфлікті, військових діях без уповноваження держави і при відсутності ознак найманства». Довести найманство — стаття 133 КК — суду не вдалося.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+