Слухати

Апеляційний суд скасував арешт екс-міністра юстиції Лавриновича  / Новини на Громадському радіо

Апеляційний суд скасував арешт екс-міністра юстиції Лавриновича

27 вересня 2017 - 20:52
Апеляційний суд Києва прийняв скаргу адвоката екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича і відмінив рішення Печерського суду про запобіжні заходи у вигляді арешту на два місяці

Про це повідомляє Інтерфакс. 

15 вересня Екс-міністра юстиції заарештували на 60 днів без будь-якої альтернативи. Колишній міністр юстиції України Олександр Лавринович з 1 вересня є підозрюваним у кримінальному провадженні «про конституційний переворот в Україні у 2010 році». ГПУ підозрює екс-президента Віктора Януковича, екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича та його заступника у справі Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента України. Прокурор Департамента спец розслідувань Генпрокутатури України Олексій Донський  поділився подробицями по справі Лавриновича в ефірі Громадського радіо. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+