Слухати

«Це жах. Досі лунають вибухи». Житель Вінниці про ситуацію у місті

27 вересня 2017 - 08:05
Це була найдовша й найнапруженіша ніч за останні три роки
«Це жах. Досі лунають вибухи». Житель Вінниці про ситуацію у місті / Новини на Громадському радіо

Жителі Вінниці досі чують вибухи на військових складах у Калинівці хоча відстань від місяця вибухів дорівнює 25 кілометрам.

Про це повідомив викладач ДонНУ Сергій Бондаренко у коментарі Громадському радіо. Сергій переїхав до Вінниці з окупованого Донецька. Три роки тому, раніше він вже чув вибухи, але почути їх у місці за 900 км від Донбасу було дуже тяжко.

«Це була найдовша й найнапруженіша ніч за останні три роки. Я в котрий раз дивуюсь самоорганізації вінничан, котрі самотужки огранізовують евакуацію, — сказав Бондаренко. — Я прошу усіх, хто зараз у Вінниці бути пильними, будьте обережними. Допомагайте тим, хто вимушено покинув свої домівки. Їм зараз дуже важко. Я розумію, який це шок для дорослих і особливо для дітей».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+