Слухати

«Люди часто виходили з підвалів у халатах, брали з собою тільки документи». Волонтер про евакуацію людей у Вінницькій області

27 вересня 2017 - 09:45
В ефірі Громадского радіо Володимир Селіфанов, волонтер, керівник Бердичівської організації "АвтоЄвроСила", розказав як вони всю ніч возили людей у Калінивки, де лунають вибухі на аресеналі

Волонтер Володимир Селіфанов розказав, що волонтери оперативно зорганізувались завдяки соцмережам та месенджерам та почали отримувати дзвінки як від родичів жителів Калинівки, так і від них самих з проханнями про допомогу.

«Десант волонтерів», в який входив Селіфанов, складав 30 автомобілів.

«Ми вивозили людей з Калиновкі Другою, яка дуже близько до місця вибухів, — розказав Селіфанов. — В основному люди виходили з підвалів на евакуацію у халатах, брали з собою тільки ліки, документи та гроші. Дуже багато людей залишилося, не захотіли виїжджати, ми їх з підвалів витягували, але вони казали, що залишаться».

Волонтери вивозили людей до точки збору та масового організованого вивозу.

Як повідомляло Громадське радіо, вінничани пропонують свою допомогу для розміщення евакуйованих з-під Калинівки, де вночи почалися вибухи на військовому складі ЗСУ.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+