Слухати

На півночі України та в Києві посилили охорону військових об'єктів через вибухи в Калинівці

27 вересня 2017 - 12:39
При несанкціонованому проникненні на територію об'єктів військових частин Міністерства оборони військові мають право застосовувати зброю
На півночі України та в Києві посилили охорону військових об’єктів через вибухи в Калинівці / Новини на Громадському радіо

Оперативне командування «Північ» посилило охорону військових об’єктів через вибухи в Калинівці. На території об’єктів Міністерства оборони України введено посилений режим охорони. Про це в Facebook повідомила прес-служба оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ВСУ.

В повідомленні зазначено, що будь-яке несанкціоноване проникнення на територію об’єктів військових частин Міністерства оборони призводить до відповідальності за законодавством України, а часові у таких випадках мають право застосовувати зброю.

«Обращаемся до громадянам із просьбою повідомляти в правоохоронних органах про підозрілі особи поряд з військовими об’єктами або в місцях розташування військ», — говориться в повідомленні.

Відзначимо, територія відповідальності ОК «Север» — Житомирська, Київська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Як повідомляло Громадське радіо, вибухи у Калинівці розслідуються за статею «Диверсія»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+