Слухати

Пожежа під Вінницею: рятувальники мобілізовані, на місці працює пожежний танк / Новини на Громадському радіо

Пожежа під Вінницею: рятувальники мобілізовані, на місці працює пожежний танк

27 вересня 2017 - 00:03
Поінформоване джерело, причетне до ліквідації пожежі на військових сховищах під Вінницею, повідомило Громадському радіо подробиці надзвичайної ситуації

У соцмережах повідомляють про потужні вибухи на складі з боєприпасами під Вінницею. Джерело Громадського радіо підтвердило цю інформацію, а також розповіло про те, що зараз відбувається на місці події.

Так, наразі відомо, що рятувальники були мобілізовані, залучається залізниця, на місці події працює пожежний танк.

«Рятувальники працюють. Всі на роботі… Багато підрозділів виїхало туди. На місці працює пожежний танк. Залучається залізниця… Начальник та його заступники також там, і мобільно-оперативна група», — заявило поінформоване джерело у коментарі Громадському радіо.

Раніше Громадське радіо повідомляло про пожежу на військових сховищах боєприпасів під Вінницею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+