Слухати

Росія та США будуть разом будувати першу станцію на Місяці  / Новини на Громадському радіо

Росія та США будуть разом будувати першу станцію на Місяці

27 вересня 2017 - 16:16
Проект проходитиме під керівництвом NASA і є частиною глобальніших планів дослідження далекого космосу та висадки людей на Марс

Очільники заявляють, що дослідження далекого космосу дозволять людству започаткувати польоти на Марс та інші частини Сонячної системи, — передає The Telegraph.

«Партнери прагнуть розвинути міжнародні технічні стандарти, які будуть використовуватись далі, у тому числі для того, щоб створити станцію на Місяці», — повідомила Російська космічна агенція після підписання договору на конференції в Аделаїді, Австралія. 

У свою чергу у NASA заявили, що організація «керує наступними кроками у напрямку далекого космосу, у напрямку Місяця, де астронавти будуть будувати та тестувати системи необхідні для подолання викликів далекого космосу, в тому числі для того, щоб досягнути Марсу». 
Нагадаємо, 15 вересня в атмосфері згорів зонд Cassini, пробувши на орбіті протягом 13 років. 3 вересня з Міжнародної космічної станції повернулись астронавти. NASA Пеггі Уїтсон і Джек Фішер та космонавт РФ Федір Юрчихін 27 серпня NASA оприлюднило ролик зі знімків кільцевої системи Сатурна. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+