Слухати

У Канаді продали один з найбільших діамантів світу за 53 мільйони доларів (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Канаді продали один з найбільших діамантів світу за 53 мільйони доларів (ФОТО)

27 вересня 2017 - 15:22
Діамант купив лондонський ювелір Лоуренс Граф

Камінь у 1,111  карат був знайдений канадською фірмою Лукара Даймонд у Ботсвані два роки тому. Діамант має назву «Lesedi La Rona», що означає «наше світло» на мові Тсвана. Камінь з’явився більше двох з половиною мільярдів років тому і має розмір тенісного м’яча, — повідомляє BBC.

 Надалі команда спеціальних фахівців буде працювати з діамантом для збільшення його потенціалу. «Lesedi La Rona» — найбільший діамант з тих, що була знайдені за останнє століття і другий найбільший діамант у світі. Найбільший у 3,106  карат — «Куліннан» або «Зірка Африки» був знайдений у Південній Африці у 1905 році. 

Нагадаємо, у червні цього року каблучку з блошиного ринку продали на аукціоні майже за мільйон доларів. У червні 2016 року в Лондоні «Lesedi La Rona» був виставлений на аукціоні Sotheby`s, але не знайшов свого покупця. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+