Слухати

«У Вінниці люди йдуть на роботу, працюють автозаправні станції, ніякої паніки». Журналіст про ситуацію у місті поблизу епіцентру вибухів

27 вересня 2017 - 08:32
Журналіст розказав, що великої кількості автобусів, що вивозять евакуйованих він не помітив, за його словами велика кількість людей виїхала на своєму автотранспорті, декого забрали родичі
«У Вінниці люди йдуть на роботу, працюють автозаправні станції, ніякої паніки». Журналіст про ситуацію у місті поблизу епіцентру вибухів / Новини на Громадському радіо

В ефірі Громадського радіо журналіст Сергій Грішин, який зараз знаходиться біля Вінниці,  повідомив, що ситуація у місці спокійна, але вибухи можна чути.

«Досі чути вибухи, але у місці не відчувається паніка, працює МакДональдс, їздять трамваї, також по вулицях пересувається техніка МНС», — розповів Гришин.

Він також розказав, що великої кількості автобусів, що вивозять евакуйованих, він не помітив, за його словами велика кількість людей виїхала на своєму автотранспорті, декого забрали родичі  або жителі Вінниці- волонтери.

«У місця тимчасового притулку, де ми побували в одній зі шкіл (№ 6) була дуже спокійна ситуація.Там було 15-20 людей. Там є коремати, питна вода, чай, їжа. Там в основному були літні люди, який у той час, коли ми прийшли, спали чи розмовляли одним з одним. Плакала лише одна жінка, яка тільки шо приїхала з великою родиною, але це було скоріш виключення,» — розказав Грішин.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+