Слухати

Вінничани пропонують свою допомогу для розміщення евакуйованих з-під Калинівки

27 вересня 2017 - 07:43
Названа кількість евакуйованих з місця вибуху - власним транспортом виїхало 20 тисяч людей, з збірних евакопунктів – 8,3 людей
Вінничани пропонують свою допомогу для розміщення евакуйованих з-під Калинівки / Новини на Громадському радіо

Станом на 6 годину ранку середи у Калинівському районі евакуйовані 28,3 тисяч осіб, з яких евакуюється власним транспортом 20 тисяч чоловік, з збірних евакопунктів – 8,3 чоловік. Крім того, з Центральної районної лікарні евакуйовано 180 хворих, говориться в повідомленні ДержНС.

За попередньою інформацією, одна жінка травмована, її доставили в вінницьку Центральну районну лікарню.

Підрозділами ДержНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, яке виникло внаслідок попадання боєприпасів.

В соціальних мережах вінничани закликають евакуйованих розміститися не тільки у підготовлених державою місцях розташування у школах, але запрошують до себе, пропонують допомогу при вивезенні. Развернувся волонтерських рух.

 Ось тільки деяки з  пропозицій вінничан, що хочуть допомогти постраждалим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+