Слухати

Володимир Гройсман: «Зона ураження на місці вибухів у Калинівці складає 5 км»

27 вересня 2017 - 06:50
В областиі працює національна поліція, національна гвардія та Міністерство оборони
Володимир Гройсман: «Зона ураження на місці вибухів у Калинівці складає 5 км» / Новини на Громадському радіо

Можлива зона ураження боєприпасами зі складу поблизу міста Калинівка Вінницької області складає 5 кілометрів.

Про це у ексклюзивному коментарі телеканалу “Прямий” повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Сьогодні мобілізовано усі служби, які займаються евакуацією та ліквідацію того, що відбулось. Ситуація є контрольованою і вживаються заходи по гасінню самої пожежі. Мобілізовано техніку у достатній кількості і особовий склад у достатній кількості. Працюють підрозділи національної поліції щодо евакуації з можливої, підкреслюю можливої, зони ураження – 5 кілометрів. Я хотів би запевнити – все що можливо буде зробити – ми зробимо”, – заявив Гройсман.

За його словами, кожен підрозділ у повній мірі виконує свої функції : “І національна поліція і національна гвардія, і Міністерство оборони . Я думаю, що по завершенню ліквідації ми дійсно проаналізуємо ці дії. Але сьогодні всі працюють щоби досягти мети. Все буде добре.”

“Зрозуміло. неконтрольовані вибухи можуть нанести ураження… Найголовніше, щоб ніхто не постраждав і не загинув. Заходи особистої безпеки – перш за все. А щодо роботи спеціальних служб – ми цим займаємося настільки, наскільки потрібно, щоб навести лад. Вся територія можливого ураження вже відпрацьовується.

Вінницька міська рада надала достатню кількість необхідного транспорту для того,б щоб перевезти цих громадян, які будуть мати бажання евакуюватись. Є ще додаткова кількість автобусів. Плюс є три ймовірних місця розміщення евакуйованих. Все, що стосується медицини у місті теж фактично реалізовано”, – додав голова уряду.

Як повідомляло Громадське радіо, біля Вінниці вибухнули військові склади, йдете гасіння пожежі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+