Слухати

Вибухи у Калинівці. Ранок президента мав початися відставкою начальника Генштабу, - експерт

27 вересня 2017 - 09:17
Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень у ефірі Громадського радіо розкритикував заходи безпеки та запобігання загрозам через вибухи у Калинівці
Вибухи у Калинівці. Ранок президента мав початися відставкою начальника Генштабу, - експерт / Новини на Громадському радіо

Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень у ефірі Громадського радіо повідомив, що згоден зі словами Гройсмана про «зовнішні чинники» в вибухах у Калинівці.

«Це біда, коли у нас вибухають арсенали, саме військові арсенали, які відрізняються від баз забезпечення тим, що там величезна кількість боєприпасів не тільки на землі, але і у підземних сховищах. Це сталося у Балаклії, та ще до Балаклії,  сказав він, -  Вже давно треба було зробити висновки. Не так давно закінчилися навчання «Непохитна Стійкість», була проведена перевірка бойової готовності. І в мене виникає питання, як це можна було допустити? Як на мене, ранок у президента мав би початися з рапорту міністра оборони, рапорту начальника Генштабу про відставку, тому що спостерігається абсолютна неадекватність дії, заходів безпеки, наприклад, відрядження туди пана Фацевіча, який керує патрульною поліцією. Мене це надзвичайно насторожує. Це відповідальності не тільки зовнішнього втручання (без цього, звісно, не обійшлось). Але наше військове керівництво на ці загрози реагує неадекватно», — сказав він.

Як повідомляло Громадське радіо,  вінничани пропонують свою допомогу для розміщення евакуйованих з-під Калинівки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+