Слухати

Вибухи у Калинівці розслідуються за статею «Диверсія» — СБУ

27 вересня 2017 - 10:41
До складу створеної для розслідування вибухів на артскладах слідчої групи увійшли співробітники СБ України.
Вибухи у Калинівці розслідуються за статею «Диверсія» — СБУ / Новини на Громадському радіо

Військова прокуратура Західного регіону внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) інформацію про надзвичайну подію на складах боєприпасів Міністерства оборони України неподалік Калинівки (Вінницька обл.) із попередньою кваліфікацією за статтею «Диверсія» Кримінального кодексу України. «Військова прокуратура Західного регіону в ЄРДР внесла провадження за статтею 113 КК», — повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» спікер Служби безпеки України Олена Гітлянська.

Вона поінформувала, що до складу створеної для розслідування вибухів на артскладах слідчої групи увійшли співробітники СБ України.

Стаття 113 Кримінального кодексу України «Диверсія» — вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, що мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією ж метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій, епізоотій чи епіфітотій, — карається позбавленням волі на терміном від 8 до 15 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+