Слухати

Вибухи в Калинівці найбільш ймовірно є результатом недбалості, - екс-заступник прокурора / Новини на Громадському радіо

Вибухи в Калинівці найбільш ймовірно є результатом недбалості, - екс-заступник прокурора

27 вересня 2017 - 22:09
Екс-заступник військового прокурора Центрального регіону України Анатолій Маркевич коментує вибухи в Калинівці

«Спираючись на досвід розслідування попередніх випадків вибухів на складах і арсеналах України, а їх у нас за роки незалежності було багато. Кожного разу виявлялося, що це була недбалість службових осіб, які проходили там службу. Найбільш вірогідно, що вибухи — це результати недбалості. Результат недбалості посадових осіб при виконанні своїх службових обов’язків. Зараз версія про диверсію є дуже зручною, але Вінницька область все ж досить далеко від зони бойових дій. У мене є сумніви, що так далеко могла проникнути група. На жаль, така недбалість існує в армії сьогодні.

Забезпечення охорони та  обслуговування боєприпасів фінансувалось по залишковому принципу. Завжди не вистачало фінансування. І версія про зовнішній вплив виникла ще коли рвалися снаряди. Мене це як фахівця дуже насторожило. Неможливо висувати реальні версії, поки не проведено первинні слідчі дії», — заявив екс-заступник військового прокурора Центрального регіону України в ефірі Громадського радіо. 

Увечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі міста Калинівка Вінницької області. Це призвело до детонації снарядів. За фактами вибухів у Калинівці порушено справу з попередньою кваліфікацією «диверсія». Раніше Громадське радіо публікувало підбірку відео-свідчень вибухів у Калинівці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+