Слухати

Як в районі проведення АТО готуються до зими? (ВІДЕО)

27 вересня 2017 - 15:09
Військовослужбовцям у зоні АТО вже почали видавати зимову військову форму

За словами Василя, керівника тилових підрозділів, у бригаді уже давно планово здійснюється підготовка і перехід усіх підрозділів до зими.

«Засоби для обігріву були видані підрозділам ще минулого року. Вони так і не знімалися з бліндажів і місць, де розташовуються підрозділи», — зазначає він.

Підготовка дров у підрозділах розпочалась з початку вересня.

Особовий склад, за словами керівника тилових підрозділів, до 24 вересня був переодягнений у зимову форму одягу. Військовослужбовцям було видано утеплені куртки та штани, флісові куртки, термобілизну, зимові шапки. Мають надійти ще шарфи та рукавички.

Як раніше повідомляв заступник начальника Головного управління речового забезпечення тилу Збройних сил України Дмитро Кузнецов, військовослужбовців, які виконують завдання у зоні бойових дій на сході України, мають забезпечити новою зимовою формою до кінця вересня.

Форма відповідає вимогам стандарту НАТО 2333. Вартість одного зимового комплекту складає близько восьми тисяч гривень.

c0f81 321-9178-402f-a5e5-e5398e6329e1_w1023_s.jpg

Зимова форма // Радіо Свобода
Зимова форма
Радіо Свобода

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+