Слухати

«Зараз Калинівка нагадує місто-привид» — журналіст

27 вересня 2017 - 13:19
Збільшилась кількість пошкоджених будинків, здебільшого в них вилетіли вікна, розказав в ефірі Громадського радіо журналіст телеканалу ZIK Олександр Мамай
«Зараз Калинівка нагадує місто-привид» — журналіст / Новини на Громадському радіо

В ефірі Громадського радіо  журналіст телеканалу ZIK Олександр Мамай , що знаходиться у Калинівці Вінницької області, розказав, яка ситуація в евакуйованому місті.

«Зараз вибухи чутно забагато рідше, ніж вночі, — розказав він, — Місто Калинівка зараз наполовину місто-привид, люди масово евакуйовані. У центрі міста є люди — це волонтери, колишні АТОвці, які теж є волонтерами, оперативно-рятувальні служби, поліція, Нацгвардія, що слідкує за порядком. Тобто у місті залишилися лише служби і волонтери, та деяка кількість людей, що вирішили залишитися».

Евакуація, за словами Мамая — добровільна.

«Є вказівка евакуювати все місто, але є люди похилого вік, які не хотіли, або не могли залишити свої домівки з різних причин. Ми будемо виїжджати до одного інваліда, що пересувається на візку, будемо умовляти його виїхати у Вінницю, або на небезпечну відстань», — сказав Мамай, — Люди налякані, не знають, що робити, є пошкоджені будинки, травмовані одиниці, але психологічно їм тяжко».

Мамай розповів, що вранці  після  потужного вибуху у центрі міста Калинівка повилітали вікна, бо вибух був такий, що за виглядом нагадував ядерний гриб.

Читайте також: З’явились фото, як у Калинівці Нацгвардія патрулює вулиці, щоб запобігти мародерству

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+