Слухати

З’явились фото, як у Калинівці Нацгвардія патрулює вулиці, щоб запобігти мародерству / Новини на Громадському радіо

З’явились фото, як у Калинівці Нацгвардія патрулює вулиці, щоб запобігти мародерству

27 вересня 2017 - 10:23
Нацгвардійці у шоломах та з автоматами патрулюють вулиці Калинівки за 30 маршрутами

Нацгвардійці у шоломах та з автоматами патрулюють вулиці Калинівки. Про це свідчить з фото, яке розміщено у Twitter МВС України‏. Зазначається, що патрулювання здійснюється за 30 маршрутами з метою охорони громадського порядку.

Нагадаємо, ще вночи за наказом т.в.о. Голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, по тривозі  були підняті працівники поліції Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей. Для координації діяльності усіх підрозділів поліції на місце події відряджено заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича.

Повідомлялося, що поліцейські разом із нацгвардійцями організували перекриття в’їздів до Калинівки, а також здійснюють евакуацію жителів міста та прилеглих сіл. Крім того, правоохоронці забезпечують збереження залишеного людьми майна від мародерів.

Читайте також: Поліція затримала у Калинівці трьох осіб, що можуть бути причетні до мародерства

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+