Слухати

Цивільна гвардія Іспанії конфіскувала виборчі бюлетені і урни для каталонського референдуму

28 вересня 2017 - 21:26
Конфіскація відбулася поблизу Барселони у пункті Ігуалада

Цивільна гвардія Іспанії конфіскувала два з половиною мільйона виборчих бюлетенів і 100 урн для голосування, які призначалися для референдуму про незалежність Каталонії. Про це пише газета El Pais.

За її інформацією, співробітники правоохоронних органів знайшли їх в населеному пункті Ігуалада, поблизу Барселони. Там також виявили чотири мільйони конвертів. Цивільна гвардія Іспанії за рішенням прокуратури повинна вилучати всі матеріали, призначені для плебісциту.

Відзначимо, референдум про вихід Каталонії зі складу Іспанії призначений на перше жовтня. Раніше парламент автономії схвалив два закони про референдум. Перший, на думку сепаратистів, створював правову базу для проведення плебісциту про незалежність, а другий регулював вихід Каталонії зі складу Іспанії в разі перемоги на референдумі прихильників розриву з королівством.

Мадрид вважає і обидва закони, і сам плебісцит незаконними. Влада Іспанії запевняє, що референдуму не буде, проте уряд Каталонії впевнений, що плебісцит відбудеться.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, у Каталонії напередодні референдуму щодо незалежності від Іспанії тривають мітинги та акції протесту, які спалахнули після затримання 14 каталонських чиновників.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+