Слухати

Лавринович не втече закордон — адвокат екс- міністра

28 вересня 2017 - 10:21
Адвокат Олександра Лавриновича Євген Солодко запевнив, що його підзахисний відданий своїй країні і не залишить країну після рішення Апеляційного суду про звільнення із СІЗО
Лавринович не втече закордон — адвокат екс- міністра / Новини на Громадському радіо

В ефірі Громадського радіо адвокат Олександра Лавриновича Євген Солодко прокоментував заяву прокурора, котрий припустив, що екс-міністр втече за кордон.

Пан Солодко запевнив, що його підзахисний залишиться в Україні:

«Їхати з країни Лавринович не збирається, як він про це неодноразово заявляв. По-друге, з 1 червня 2015 року, з початку розслідувань, він, маючи паспорти, жодного разу не виїжджав закордон, це його принципова позиція, його кримінальне переслідування триває, але його процесуальна поведінка по будь яких справах є бездоганною. Тому заява Генеральної прокуратури то є намагання створити уявлення про ризики, насправді, жодного факту про ризики немає».

Адвокат додав:

«У Лавриновича є два закордонні паспорти, один чистий, другий з відмітками, по якому він їздив у 2015 році. А що до паспортів іншої країни, то Лавринович не така людина, він відданий своїй країні та громадянств інших країн брати не збирається».

Також Євген Солодко прокоментував, чому суд вирішив відпустити екс-міністра  Олександра Лавриновича:

«Коли ми готували колективну скаргу, ми зрозуміли, що нема нічого, ніяких доказів, які підтверджували б обґрунтованість підозри, а по-друге, наявність реальних ризиків втечі», — сказав Солодко.

Поки що триває досудове слідство. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+