Слухати

Турчинов: за вибухи в Калинівці відповідальна вся вертикаль оборонного керівництва, починаючи з Муженка / Новини на Громадському радіо

Турчинов: за вибухи в Калинівці відповідальна вся вертикаль оборонного керівництва, починаючи з Муженка

28 вересня 2017 - 13:42
За словами Турчинова, країні нанесений найбільший удар по обороноздатності з початку війни»

Відповідальність за пожежу на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області несе вся вертикаль оборонного керівництва країни, починаючи від начальника Генерального штабу. Про це сьогодні, 28 вересня, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов.

За словами Турчинова, протягом цього року (в Балаклії і тепер у Калинівці) Україна втратила велику кількість боєприпасів. «Країні нанесений найбільший удар по обороноздатності з початку війни», – наголосив Турчинов.

«Для мене принциповою — про це я говорив на засіданні воєнного кабінету — є відповідальність. Починаючи від начальника Генштабу і по всій вертикалі тих, хто відповідає за оборону нашої країни», — зазначив секретар РНБО.

«Ми продемонстрували, що не здатні захистити наші стратегічні арсенали. І тому постає питання щодо якості захисту нашої країни. І поки у нас не будуть відповідати найвищі посадові особи, які не виконують якісно свої функції, ми будемо постійно рахувати наші втрати і наші збитки», — додав Турчинов.

Нагадаємо, на базі боєприпасів у Калинівці, що під Вінницею, почалися вибухи. У СБУ повідомили, що за даним фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею «Диверсія»

Раніше народний депутат з фракції «Народний фронт» і член колегії МВС Антон Геращенко запропонував звільнити голову Генштабу через надзвичайну ситуацію в Калинівці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+