Слухати

У Києві до опалювального сезону готові лише 52 процентів будинків

28 вересня 2017 - 12:09
Це означає, що вони належним чином виконали вимоги з підготовки обладнання теплопунктів і будинкових мереж до подачі теплоносія
У  Києві до опалювального сезону готові лише 52 процентів будинків / Новини на Громадському радіо

Компанія «Київенерго» констатує готовність 52% житлового фонду в зоні відповідальності компанії до опалювального сезону. 

Про це сказано в повідомленні компанії.

«У зоні обслуговування «Київенерго» наразі лише 52% житлових будинків готові до опалювального сезону. Це означає, що вони належним чином виконали вимоги з підготовки обладнання теплопунктів і будинкових мереж до подачі теплоносія», — сказано в ньому.

Найкраща динаміка підготовки до зими серед столичних закладів соціальної сфери. Акти готовності одержали 69% лікувальних установ, 76% дитячих садків і 73% шкіл. «Київенерго» також просить балансоутримувачів будівель прискорити підготовку обладнання й теплосистем до зими. Тільки після завершення підготовки «Київенерго» має право видати акт готовності будинку до опалювального сезону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+