Слухати

В Андріївській церкві поскаржились на недофінансування з держбюджету

28 вересня 2017 - 16:44
Зокрема, не в повному обсязі церква отримала гроші на охорону, тепло і водопостачання, електроенергію і зарплати

Цьогорічне державне фінансування Андріївської церкви майже на 37 % менше за необхідне. Про це сказано у відповіді Національного заповідника «Софія Київська» на запит «Українських новин».

Там також зазначено, що заповідник перебуває на фінансуванні держави, адже є державною установою. Недофінансування у релігійній установі пояснили «нестабільністю економічної ситуації в країні і іншими чинниками».

Зокрема цьогоріч на фінансування Андріївської церкви необхідно було передбачити мільйон 376 тисяч 900 гривень, натомість виділили 873 тисяч 700 гривень.

Зокрема, недоплата стосувалася таких сфер: потреба на охорону складала 460 тисяч гривень (а нарахували 115 тисяч гривень, тобто 25%), на теплопостачання закладали — 70,6 тисяч гривень, профінансовано 31,8 тисяч гривень,  тобто 45%, на водопостачання — 2 тисячі гривень, профінансовано 0,6 тисяч гривень, тобто 29%, на електроенергію — 65 тисяч гривень, а профінансовано було 24 тисячі гривень, тобто 37% і на заробітну плату — 780,3 тис. гривень, а видано 702,3 тисяч гривень, тобто 90%.

У повідомленні уточнюється, що подібна ситуація спостерігається по заповіднику в цілому.

«Фінансування будь-яких інших поточних витрат, витрат розвитку із загального фонду державного бюджету, на жаль, не передбачено», — сказано у відповіді.

Таким чином заповідник направляє власні надходження (кошти спеціального фонду) на покриття недофінансованих потреб в захищених видатках.

Як раніше передавало Громадське радіо, внаслідок захоплення було зіпсоване деяке майно українського храму в Криму

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+